20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Elektryk - Szwajcaria

Ogłoszenie nieaktualne

Szwaruny

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1578, dla szwajcarskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Opis stanowiska:
- Montaż i kontrola sekcji instalacji elektrycznych
- Montaż instalacji kablowych według rysunków i schematów
- Montaż okablowania
- Wykonywanie pomiarów

Wymagania

- doświadczenie zawodowe min. 5 lat
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie
- prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód do dyspozycji
- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zleceń pracodawcy

Oferujemy

- szwajcarską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie oraz dwa posiłki
- możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
- ubezpieczenie
- zameldowanie na terenie Szwajcarii
- wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Możliwość podjęcia pracy od zaraz a także w późniejszych terminach

Różne lokalizacje

Informacje dodatkowe

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, TYLKO W JĘZYKU NIEMIECKIM NA ADRES: praca.szwajcaria2018@gmail.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ID Oferty:85911
Pracodawca: Consulting EM
Miejsce pracy:Szwaruny, Szwajcaria
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2019-11-27