23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk/Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Bayern

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Na chwilę obecną poszukujemy dla naszego niemieckiego Kontrahenta Kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Elektryk/ Elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy
Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
- praca na umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
- cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie,
- świadczenia pracownicze (ubezpieczenie, Kindergeld ect.),
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,

Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- wykształcenia zawodowego w kierunku Elektryk/Elektrotechnik
- doświadczenia zawodowego min. 2 lata na stanowisku pracy Elektryka (mile widziane za granicą)
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Zadania:
- elektryka budowlana, montaż urządzeń, układanie kabli,
- oświetlenie, podłączenia elektryczne

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zdjęciem na nasz adres mailowy pracuj@agencjapracy-polonica.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać
„Elektryk/Niemcy”.
Kontakt telefoniczny: 71 723 73 54 lub 697 405 180
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:47777
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Bayern, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2015-07-31