29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Frezer Holandia - 14 euro brutto/h

Ogłoszenie nieaktualne

Bolsward

Temphory Polska jest holenderskim biurem pracy, istniejącym na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w poszukiwaniu specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej . Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
FREZER/PROGRAMISTA HEIDENHAIN

Obowiązki:
• Programowanie frezarek w systemie HEIDENHAIN 426 ,530 oraz ich obsługa,
• Produkcja elementów małogabarytowych do przemysłu morskiego,
• Wykonywanie pomiarów elementów, wprowadzanie danych do maszyny na podstawie rysunku technicznego, dobór odpowiednich narzędzi,
• Pisanie programów z pulpitu maszyny w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia przy programowaniu maszyn CNC w podanym systemie sterowania,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Znajomość języka angielskiego będzie atutem
• Prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:
• Zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę ( już po kilku miesiącach możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie),
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia (stawka 13-15 euro brutto/h), minimum 40 h pracy na tydzień,
• Zakwaterowanie zapewnione - płatne przez pracownika,
• Opiekę koordynatora polskojęzycznego,
• Samochód oraz paliwo na dojazdy do pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV (w języku polskim lub angielskim) na adres: aspretke@temphory.com.pl

ID Oferty:49624
Pracodawca: Eurotemp
Miejsce pracy:Bolsward, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-17