25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Główny projektant dróg z uprawnieniami

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa, Białołeka

Dla naszego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i zarządzania realizacją dużych budowli inżynierskich poszukujemy

Głównego Projektanta Dróg z uprawnieniami

Lokalizacja: Warszawa, Białołeka

Zakres obowiązków:
zarządzanie zespołem projektowym weryfikacja dokumentacji projektowej

Wymagania

wykształcenie wyższe, techniczne, specjalizacja projektowanie dróg, uprawnienia budowlane w zakresie projektowania dróg 5 lat doswiadczenia na analogicznym stanowisku bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych umiejętności zarządzania zespołem

Oferujemy

pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracę nad dużymi projektami drogowymi możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w języku polskim  na adres
martyna.mazur@polishpersonnel.com
w tytule wiadomości wpisując „ Główny projektant - drogi”.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

ID Oferty:10099
Pracodawca: Polish Personnel
Miejsce pracy:Warszawa, Białołeka , Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2010-12-31