20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Grupa przy sortowaniu butelek

Ogłoszenie nieaktualne

Kolnica

Codziennie nowe oferty zatrudnienia w Anglii, Niemczech, Norwegii znajdziesz na www.pgra.pl.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Grupa przy sortowaniu butelek- Niemcy, okolice Köln

Rozpoczęcie pracy: 11.08.2014

Obowiązki:
• sortowanie butelek w magazynie
• usuwanie etykiet z butelek
• praca na akord

Wymagania:
• sprawność manualna
• doświadczenie w pracy przy sortowaniu butelek
• mile widziana komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego (1osoba na grupę)
• solidność, pracowitość, odpowiedzialność
• gotowość do wyjazdu własnym samochodem (1 na grupę)

Oferujemy:
• legalną i stałą pracę
• zatrudnienie przez firmę Polską
• ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
• zagwarantowane zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z dopiskiem sortowanie butelek_KOLN w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

EuropaJob sp. z o. o
ul. Zwierzyniecka 29/305
31-105 Kraków
tel.: +48 123 490 992

Każdego dnia propozycje zatrudnienia w Norwegii, Anglii, Niemczech znajdziesz na www.pgra.pl.

PGRA

ID Oferty:37013
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Kolnica, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-11-30