25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Handlowiec IT

Ogłoszenie nieaktualne

Rybnik

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Human Art Doradztwo Personalne, dla swojego Klienta, firmy komputerowej, oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: H/RB/0411

Obowiązki
-sprzedaż rozwiązań, sprzętu i usług informatycznych
-pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi
-przygotowanie i prezentacja ofert
-prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków handlowych
-analiza rynku i monitoring oferty produktowej
-tworzenie i realizacja strategii sprzedażowej firmy

Wymagania

-min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług i produktów
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań, sprzętu i usług informatycznych
-dobra znajomość technologii informatycznych i sprzętu komputerowego
-wykształcenie min. średnie
-bardzo dobra organizacja pracy
-samodzielność w działaniu
-prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, działającej w branży IT od ponad 20 lat
-umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu
-dużą samodzielność w działaniu, duży poziom niezależności i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
-ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem numeru ref. w temacie wiadomości na adres: rekrutacja@humanart.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

ID Oferty:12021
Pracodawca: Human Art Doradztwo Personalne
Miejsce pracy:Rybnik, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-05-08