24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

HANDLOWIEC - Rybnik

Ogłoszenie nieaktualne

Rybnik

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który w Holandii znajduje się wśród wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki. Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Radomiu oraz Gdańsku. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC
Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska pracy:
- kompleksowa obsługa Klienta i budowanie trwałych relacji biznesowych,
- przygotowywanie ofert dla Klientów,
- przygotowywanie ofert do przetargów,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- prowadzenie i zarządzanie bazą Klientów,
- analiza rynku oraz działań konkurencji,
- współpraca z partnerami-dostawcami,
- realizowanie indywidualnych planów sprzedażowych,
- reprezentowanie Firmy.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechnicznej,
- wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- zdolności negocjacyjne i umiejętność perswazji
- zaangażowanie, sumienność, pewność siebie,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- orientacja na wyniki sprzedażowe,
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełen etat),
- atrakcyjny system wynagrodzeń (płaca zasadnicza oraz premie od efektów),
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon,samochód),
- pełną wyzwań i samodzielną pracę,
- warunki dla rozwoju zawodowego oraz awansu,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Informacje dodatkowe

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 5169.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

BEETSMA Sp. z o.o.

ID Oferty:41311
Pracodawca: BEETSMA Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Rybnik, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-31