25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Handlowiec z biegłą znajomością języka francuskiego

Ogłoszenie nieaktualne

Skarszewy

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju . Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Nr. ref.: SKA/FRA/2014
Miejsce pracy: Skarszewy
Wymagania:
• biegła znajomość języka francuskiego,
• minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta,
• wykształcenie wyższe,
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• otwartość, komunikatywność,
• zaangażowanie w pracę.

Zadania:
• komunikacja z klientami w języku francuskim,
• bieżąca obsługa klienta,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• wyjazdy służbowe do kontrahentów (około 6 w roku – Francja, kraje Benelux),

Nasz Klient oferuje:
• pracę w międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą produktów luksusowych,
• możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• pracę w międzynarodowym środowisku,
• szkolenia wstępne i dodatkowe,
• umowę o pracę na pełen etat,
opis dodatkowy:
Oferta pracy stałej.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w temacie maila wpisując nr referencyjny SKA/FRA/2014na adres: edyta.zamora@adecco.com

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowana się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych”
Numer referencyjny: SKA/FRA/2014

ID Oferty:41446
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Skarszewy, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-09