29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Hydraulik/ Monter Co.

Ogłoszenie nieaktualne

Sankt Gallen

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:

Praca na terenie Szwajcarii

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- umowa o pracę z szwajcarskim pracodawcą (świadczenia pracownicze, ubezpieczenie),
- cotygodniowe przelewy na konto szwajcarskie,
- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy,
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę,
- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),

Wymagamy:
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie kierunkowe zawodowe,
- doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w Szwajcarii lub Niemczech/Austrii,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Zadania:
- montaż instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, ogrzewania centralnego
- lutowanie twarde, miękkie,
- montaż armatury, montaż wykończeniowy,
- naprawa, renowacja oraz instalacja.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy
pracuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46 lub 607 649 466

W tytule prosimy wpisać „Hydraulik/Monter Co/ Szwajcaria”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej lub Fanpagu na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Agencja-Pracy-Polonica/376007182567342?ref=hl

ID Oferty:43159
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Sankt Gallen, Szwajcaria
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:33
Data ważności:2015-02-28