20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Hydraulik - Norwegia

Ogłoszenie nieaktualne

Norwegia

W związku z nową ofertą pracy zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Hydraulik

Obowiązki:
• montaż instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania, przeciwpożarowych i domowych
• serwisowanie istniejących instalacji

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w montowaniu instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania i przeciwpożarowych
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Oferujemy

Pracodawca norweski oferuje:
• długoterminowe kontrakty (pełen etat)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 225 Nok/h zależne od doświadczenia
• pracę w stabilnej dużej firmie
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Informacje dodatkowe

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

a-personell

ID Oferty:78439
Pracodawca: a-personell
Miejsce pracy:Norwegia, Norwegia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:12
Data ważności:2018-06-18