28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Informatyk - serwisant

Ogłoszenie nieaktualne

Koszalin

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

W związku z rozwojem firma informatyczna z wieloletnim doświadczeniem w branży IT zatrudni osobę do pracy na stanowisku Informatyka – serwisanta w Koszalinie

Obowiązki:
- serwis i naprawa sprzętu komputerowego (głównie komputery, notebooki)
- diagnozowanie przyczyn awarii
- reinstalacja systemu operacyjnego i potrzebnych sterowników
- zarządzanie sieciami komputerowymi
- odwirusowanie systemu i zabezpieczenie przed kolejnymi atakami

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Wymagania

Wymagania:
- przynajmniej roczne doświadczenie w pracy o podobnym profilu (mile widziany serwisant komputerowy)
- znajomość środowiska Windows
- podstawowe umiejętności konfiguracji sieci komputerowych
- prawo jazdy kategorii B (opcjonalnie)
- własny samochód (opcjonalnie)
- wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

Oferowane warunki:
- samodzielne stanowisko pracy
- godziny pracy poniedziałek - piątek 9:00 – 18:00 (opcjonalnie soboty 10:00 – 15:00)

ID Oferty:59194
Pracodawca: Media Marketing
Miejsce pracy:Koszalin, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Minimalne wynagrodzenie: 2000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 5000 zł brutto
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-09-30