28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

Ogłoszenie nieaktualne

Lądek Zdrój

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Opis stanowiska:
Nadzór budowlany (stanowisko inspektora nadzoru- ogólnobudowlanego) nad realizacją wykonania rozbiórki istniejącego budynku i budowy na tym samym miejscu nowego budynku centrum konferencyjno-szkoleniowego w Lądku Zdroju

Wymagania

Wymagania:
Doskonała znajomość procesu budowlanego, kosztorysowania i procesu rozliczeniowego budowy, znajomość rysunku technicznego, umiejętność organizacji pracy, znajomość MS OFFICE, Norma, AUTOCAD.
Wykształcenie: min. średnie techniczne kierunkowe.
Uprawnienia budowlane – od co najmniej 5 lat, przynależność do Izby Budowlanej.
Staż pracy w funkcji inspektora nadzoru – co najmniej od 5 lat.
Prosimy o przedstawienie CV wraz z referencjami.

Oferujemy

Oferujemy:

umowa na czas określony lub umowa o dzieło, wynagrodzenie do negocjacji

Informacje dodatkowe

Zleceniodawca:
BIMACO® Projektowanie Architektoniczno-Budowlane
53-207 Wrocław, ul. Ślusarska 14a

email: bimaco@bimaco.pl ( tel. 71 339 27 35, fax. 71 339 27 37)
Proszę o przesłanie CV z listem motywacyjnym i referencjami.

ID Oferty:11195
Pracodawca: BIMACO
Miejsce pracy:Lądek Zdrój, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Kontrakt
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-03-21