20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Inżynier serwisu (urządzenia pomiarowe)

Ogłoszenie nieaktualne

Drezno

Maintec Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia zajmującą się rekrutacją wysoko wykwalifikowanych pracowników na stanowiska techniczne dla przedsiębiorstw na terenie Belgii, Holandii, Niemiec i w krajach skandynawskich.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości w pełni zautomatyzowanych analizatorów do przemysłu przetwórczego i laboratorium, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko :

Wymagania

- wykształcenie w zakresie mechatroniki / elektroniki systemów i urządzeń
- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (instalacja i serwis maszyn i urządzeń badawczo-pomiarowych)
- wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
- umiejętność nawiązywania i utrzymania doskonałych relacji z klientami
- gotowość do częstych podróży na terytorium Niemiec
- gotowość do okazjonalnych podróży zagranicznych
- prawo jazdy B
- gotowość odbycia pełnego szkolenia technicznego w siedzibie firmy

Oferujemy

- atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie - lidera w swojej branży
- przyjazne i dynamiczne środowisko pracy
- doskonałe warunki finansowe od 2500€
- dodatkowo samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
- możliwość odbycia specjalistycznych szkoleń oraz rozwój w strukturach organizacji
- umowę na niemieckich warunkach
- stabilną oraz stałą formę zatrudnienia
- bezpośrednie zatrudnienie w firmie

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
- instalacja urządzeń firmy u klienta
- przeprowadzanie szkoleń pracowników klienta w zakresie obsługi i utrzymania aparatury
- przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz podejmowanie działań zapobiegających ewentualnym awariom
- stały kontakt z działem technicznym klienta oraz nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń
- przeprowadzanie diagnozy ewentualnych usterek, awarii i błędów maszyn
- przygotowywanie szczegółowych raportów z przeprowadzanych prac

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres:

poland@maintec.net
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także w celu przyszłych rekrutacji przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2015 r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Certyfikat KRAZ nr 275

IMPACT Poland

ID Oferty:61694
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:Drezno, Niemcy
Branża: Badania i rozwój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-12-24