19 maja 2019, Niedziela
Na portalu znajduje się 58422 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Inżynier Serwisu Wtryskarek (Dolnośląskie)

Wrocław

Dla naszego Klienta - producenta wysokiej klasy wtryskarek - poszukujemy kandydatów do pracy na terenie woj. dolnośląskiego na stanowisko:
Miejsce pracy: Obszar woj. dolnośląskiego
Nr ref. ISW5/6304

Poszukujemy serwisanta do pracy serwisowej na terenie jednego województwa - dolnośląskiego.
Najważniejsze obowiązki:
serwisowanie maszyn i robotów przemysłowych,
analiza usterek i naprawy maszyn (wtryskarki),
typowanie części zamiennych.

Wymagania

wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe z zakresu: mechaniki, automatyki,
doświadczenie i praktyczna umiejętność serwisowania wtryskarek,
doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektropneumatycznych i hydraulicznych,
dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
uprawnienia energetyczne do 1kV,
czynne prawo jazdy kat. B,
kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
znajomość wtryskarek: ARBURG, ENGEL, Krauss Maffei.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
zagraniczne szkolenia produktowe,
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
atrakcyjne wynagrodzenie,
narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Informacje dodatkowe

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Talent Partners

ID Oferty:86087
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-05-21