20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Inżynier Wsparcia Informatycznego

Ogłoszenie nieaktualne

Katowice

Nr Ref: IWI/P/37/2018

Miejsce pracy: Katowice/Bielsko-Biała

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma o zasięgu międzynarodowym, która realizuje zaawansowane projekty informatyczne w krajach takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Indie, Australia, Chiny. W związku  z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Inżynier Wsparcia Informatycznego.
Obowiązki:

Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
Wsparcie powdrożeniowe Klientów
Prowadzenie szkoleń Klientów

Wymagania

Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie
Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
Umowę o pracę
Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
Kontakt z najnowszymi technologiami

Informacje dodatkowe

Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
Prawo jazdy kat. B

ID Oferty:75898
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Katowice, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-13