19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Java Developer

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta oferującego kompleksową realizację przedsięwzięć od pomysłu i projektu, poprzez autoryzowane dostawy i instalacje, prace wdrożeniowe i szkolenia, po zadania związane z eksploatacją systemów., poszukujemy pracownika na stanowisko

Nr Ref: JD/W/88/2018
Miejsce Pracy: Kraków

Obowiązki:
• współtworzenie oprogramowania dedykowanego na rynek telekomunikacyjny. Dotyczy to zarówno rozwijania istniejącego oprogramowania, jak również tworzenia nowych modułów dla tego systemu. Oczekujemy umiejętności analitycznych ukierunkowanych na rozwój.
Wymagania:
• nienaganna etyka zawodowa,
• wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne,
• doświadczenie w programowaniu w języku Java (JEE),
• znajomość technologii: Spring Framework, JMS, WebService/REST. Otwartość na poznawanie nowych frameworków,
• umiejętność pracy z bazą danych Oracle (PL/SQL),
• świadomość procesów związanych z tworzeniem oprogramowania: systemy kontroli wersji (Subversion, Git), zarządzanie zależnościami (Apache Maven), testy jednostkowe (jUnit),
• mile widziane doświadczenie w pracy z protokołami opartymi na TCP/IP,
• znajomość zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym,
• praktyczna znajomość relacyjnych baz danych,
• umiejętność pracy w środowisku Linux (zagadnienia administracyjne oraz sieciowe),
• mile widziana znajomość języka C++,
• mile widziane doświadczenie w pracy z językami skryptowymi (Python, Bash, Tcl itp.),
• odpowiedzialność i samodzielność,
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej. Mile widziany poziom pozwalający na swobodną komunikację.
Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagradzania,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Nowoczesne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji w gronie SOLIDnych EXpertów™,
• Benefity: LuxMed, Multisport,
• Nowoczesne biuro

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: agnieszka.krezalek@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: JD/W/88/2018.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77857
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-15