25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Jesteś bezrobotny? Praca w Holandii czeka!

Ogłoszenie nieaktualne

Tilburg

W naszej ofercie posiadamy nowy projekt skierowany do osób długotrwale bezrobotnych. W trosce o aktywizację zawodową bezrobotnych chcemy dopasować do ich potrzeb oferty pracy u naszych zagranicznych pracodawców. Ufamy, że dzięki tej akcji przyczynimy się do poszerzenia wiedzy na temat wyjazdów zagranicznych do pracy oraz umożliwimy bezrobotnym zdobycie doświadczenia na holenderskim rynku pracy, jak i przybliżymy najnowszy trend pojęcia pracownika elastycznego.
Wszystkich chętnych legitymujących się zaświadczenie o bezrobociu zapraszamy do kontaktu z nami!
Opis stanowiska:
proste prace produkcyjne lub logistyczne
niniejsza oferta obejmuje możliwość otrzymania oferty tzw.skoczka lub dopasowanie regularnej oferty u jednego z holenderskich zleceniodawców
praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych)
prace wykonywane przy taśmie produkcyjnej

Wymagania

oferta skierowana do osób bezrobotnych przez okres min 6 miesięcy
dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
podstawowa znajomość języków obcych

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki
elastyczną współpracę na korzystnych warunkach
możliwość zdobycia doświadczenia w wielu sektorach
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
w zależności od miejsca zakwaterowania, możliwy dojazd do pracy busem, rowerem lub pieszo

Informacje dodatkowe

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.startpraca.pl/application/form/206358/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV zawierające opis doświadczenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

ID Oferty:47773
Pracodawca: Tns Group
Miejsce pracy:Tilburg, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:6
Data ważności:2015-07-31