19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Junior Trade Marketing Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Radzymin

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta firmy Cederroth Polska S.A., właściciela m.in. takich marek jak: DERMIKA, SORAYA, Salvequick, Allevo, Bio – Oil, międzynarodowego lidera w branży farmaceutyczno-kosmetycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

JUNIOR TRADE MARKETING MANAGER
lokalizacja: Radzymin
nr ref. JUNIORTM/11/13

Wymagania

Zakres obowiązków:

• Planowanie i organizowanie działań trade marketingowych dla podległych marek
• Tworzenie i wdrażanie krótko i długoterminowej strategii trade marketingowej dla dedykowanych produktów
• Wdrażanie oraz monitorowanie projektów i akcji marketingowo - sprzedażowych we wszystkich kanałach dystrybucji
• Tworzenie i implementowanie narzędzi wspierających sprzedaż (przygotowanie i zarządzanie promocjami handlowymi, materiałami POS i wszystkimi niezbędnymi materiałami promocyjnymi)
• Współpraca z producentami POS, agencjami reklamowymi, firmami badawczymi oraz działami wewnątrz firmy (sprzedaż, marketing, planowania itd.)

Wymagania:

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Trade Marketingu (FMCG)
(Doświadczenie we współpracy z klientami z kanału nowoczesnego oraz tradycyjnego)
• Dobra znajomość nowoczesnych narzędzi trade marketingowych
• Biegła obsługa programów Excel i PowerPoint
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Kreatywność i inicjatywa w działaniu
• Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
• Dynamizm w działaniu i nastawienie na osiąganie wymiernych wyników
• Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Elastyczność i otwartość na zmiany
• Umiejętność prowadzenia prezentacji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
• możliwość ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z zaznaczeniem w temacie wiadomości: JUNIORTM/11/13, na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350

JOBS PLUS

ID Oferty:29247
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Radzymin, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-12-31