16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Kariera w Sprzedaży - kliknij TUTAJ!

Ogłoszenie nieaktualne

Białystok

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta –firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów technicznych (systemy do diagnostyki samochodowej, chemia techniczna, narzędzia ręczne i pneumatyczne), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Systemu

Zakres obowiązków:

• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Umawianie wizyt dla handlowców dot. prezentacji systemu do diagnostyki samochodowej
• Sprzedaż telefoniczna
• Doradztwo techniczne

Wymagania

Wymagania:

• Minimum średnie wykształcenie
• Doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta lub w call center
• Dobra znajomość programów komputerowych (Office, Excel)
• Motywacja i zaangażowanie
• Wysoka kultura osobista
• Zapał i wytrwałość

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowa zlecenia na okres 3 miesięcy następnie możliwość podpisania umowy o pracę
• Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat
• Przejrzyste zasady wynagradzania ( podstawa plus premia)

Informacje dodatkowe

Zainteresowała Cię nasza propozycja? PRZEŚLIJ CV poprzez link aplikacyjny:

Nie zapomnij dopisać do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:46242
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Białystok, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-06-14