28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kasjer/ka dorywczo Bydgoszcz – TYGODNIÓWKI

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:
Bydgoszcz Glinki ul. Jana Pawła

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- rozliczenie kasetki na koniec dnia;
- przyjmowanie bonów towarowych.

Wymagania

- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
- dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Oferujemy

- wypłata tygodniowa;
- umowa zlecenie;
- elastyczne grafiki;
- praca na okres przedświąteczny;
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres m.ostiak@fallwork.pl wraz z dopisaniem numeru ref. K/BF/03/18 w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny 883 088 633.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".

ID Oferty:76348
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2018-04-01