28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kasjer/ka - M1 - DORYWCZO – wypłata tygodniowa

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231 obecnie poszukuje kandydatów i kandydatek dla swojego klienta na stanowisko:

Kasjer/ka - DORYWCZO – wypłata tygodniowa

Miejsce pracy: Poznań M1

Obowiązki:
⦁ profesjonalne przyjęcie i obsługa klienta,
⦁ obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych.

Wymagania

⦁ dyspozycyjność
⦁ aktualna książeczka sanepidowska
⦁ orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

⦁ umowa zlecenie
⦁ część etatu - głównie godziny popołudniowe i weekendy
⦁ wypłatę w formie tygodniówek - PRZED ŚWIĘTAMI
⦁ możliwość pracy dodatkowej
⦁ możliwość dostosowania godzin np. do dojazdów

Informacje dodatkowe

Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem portalu lub telefonicznie 883-088-633

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
*oferta pracy tymczasowej

ID Oferty:76742
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-04-12