24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Key Account Manager w branży IT

Ogłoszenie nieaktualne

cała Polska

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – firmy oferującej usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych i outsourcing, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref KAMIT/PL/92/2018
Miejsce Pracy: Cała Polska

Obowiązki:

- Realizacja celów sprzedażowych.
- Pozyskiwanie nowych klientów.
- Budowanie trwałych i efektywnych relacji z Klientami.

Wymagania

- Doskonałe wyczucie potrzeb klienta biznesowego.
- Rozumienie zasad prowadzenia biznesu i wiedza, jak rozwiązania informatyczne mogą wspierać przedsiębiorstwa w realizacji ich celów.
- Znajomość rynku IT (dostawcy, producenci, konkurencja).
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.
- Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
- Umiejętność przygotowywania ofert handlowych.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym.
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość prawa o przetargach publicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji.
- Duża samodzielność na stanowisku.
- Benefity pozapłacowe.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać KAMIT/PL/92/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:78343
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:cała Polska, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-01