25 kwietnia 2024, Czwartek

Key Account Manager w Segmencie Agro (Contract Manufacturing)

Ogłoszenie nieaktualne

Oświęcim

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, jednego z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Key Account Manager w Segmencie Agro (produkcja kontraktowa)
Nr Ref: KAMCM/O/140/2018
Miejsce Pracy: Oświęcim

Obowiązki:
Opracowywanie i realizacja strategii rozwoju Contract Manufacturing (produkcja kontraktowa).
Tworzenie planów sprzedaży i ich realizacja w wymiarze rocznym i operacyjnym miesięcznym.
Prowadzenie negocjacji handlowych.
Poszukiwanie nowych klientów.
Badanie potrzeb klienta i planowanie długofalowej współpracy.
Kwartalna weryfikacja wyników biznesu.
Wsparcie techniczne dla klientów.
Współpraca z działem produkcji i R&D.
Przygotowanie i obsługa kontroli fabryki według obowiązujących norm.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (rolnicze lub pokrewne).
Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w Contract Manufacturing (warunek konieczny).
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Znajomość technicznych aspektów procesu formulacji.
Znajomość branży agrochemicznej będzie dodatkowym atutem.
Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych oraz orientacja na cele.
Praktyczna znajomość MS Office.
Gotowość do częstych podróży służbowych.
Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.
- Praca nad ciekawymi projektami.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: KAMCM/O/140/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:78259
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Oświęcim, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-01-31