25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kierowca autobusu - Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcy

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy zajmującej się przewozem osób poszukujemy pracowników na stanowisko

Kierowca autobusu k/m

Zakres obowiązków:
- praca na terenie Niemiec jako kierowca autobusów liniowych miejskich i podmiejskich
- sprzedaż biletów
- przewóz osób

CBS Butler Deutschland GmbH - Hansaring 61 - 50670 Köln

Wymagania

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. D
- uprawnienia na przewóz osób (kod 95 w prawo jazdy )
- minimum podstawy języka niemieckiego ( pracodawca będzie organizował zajęcia dodatkowe na miejscu)
- doświadczenie jako kierowca
-gotowość do rozpoczęcia pracy w Niemczech na dłuższy okres
- kultura osobista, komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w niemieckiej firmie w opraciu o umowę o pracę
-niemieckie ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
-pomoc w zakwaterowaniu
- atrakcyjne warunki finansowe
- darmowe kursy niemieckiego dla osob, ktore znaja niemiecki na poziomie A2

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ksurowiecki@cbsbutler.de lub kontakt telefoniczny 532 138 258

ID Oferty:40435
Pracodawca: CBSbutler
Miejsce pracy:Niemcy, Niemcy
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-12-31