16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Kierowca autobusu w Irlandii (Dublin)

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Obecnie wspieramy naszego zagranicznego Klienta – firmę świadczącą usługi transportowe dla turystów na terenie Dublina w poszukiwaniu kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Irlandia (Dublin)

Twoje zadania:
• przewóz osób w ramach transferu lotniskowego (Airport Hopper) na wyznaczonej trasie
• przewóz turystów z przewodnikiem po Dublinie
• sprzedaż biletów
• udzielanie informacji na temat godziny odjazdu oraz przystanków

Wymagania

• masz wykształcenie średnie
• posiadasz przynajmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy autobusu
• posiadasz prawo jazdy kat. D oraz uprawienia do przewozu osób
• posiadasz ważne świadectwo kwalifikacji zawodowych - CPC (Certificate of Professional Competence)
• Twoje atuty to sumienność, łatwość komunikowania się, punktualność oraz odpowiedzialność

Znasz język angielski? To świetnie – będzie to dodatkowy atut. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach w komunikacji w obcym języku nasz Klient zapewnia kurs językowy nowo zatrudnionym pracownikom!

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:
• pracę na pełny etat w systemie trzyzmianowym według ustalonego wcześniej grafiku
• zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• wynagrodzenie podstawowe od 1850 € do 2200 € netto/miesiąc w zależności od stanowiska i doświadczenia
• roczne premie
• wsparcie opiekuna (osoba mówiąca po polsku)
• pomoc przy organizacji zakwaterowania (w bliskiej odległości od miejsca pracy) oraz wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy

Informacje dodatkowe

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj i daj nam się poznać!
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.

JOBS PLUS

ID Oferty:83940
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2019-01-18