28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kierowca C+E (Belgia)

Ogłoszenie nieaktualne

HASSELT

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Transport euro palet, głównie na terenie Belgii
Rozładunek i załadunek towaru w centrali firmy, oraz u klientów
Stały kontak telefoniczny z centralą

Oczekiwania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Gotowości do pracy fizycznej
Prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich
dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
dodatek rodzinny
pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125€
zakwaterowanie: płatne 65€/tydzień
pracę na dłuższy okres czasu
ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres mailowy:

praca@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2016r., poz. 2135).
Certyfikat KRAZ nr 275

IMPACT Poland

ID Oferty:75858
Pracodawca: IMPACT Poland
Miejsce pracy:HASSELT, Belgia
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-03-12