23 października 2020, Piątek
Na portalu znajduje się 60117 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

KIEROWCA CE, C, B

Ogłoszenie nieaktualne

West Midlands

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowiska:
KIEROWCA CE, C, B

Miejsce pracy: UK, West Midlands
Nr ref: K/UK/11.18

Opis zadań: przewóz różnych towarów na terenie UK

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Uprawnienia, karta kierowcy, karta kwalifikacji kierowcy
• ADR mile widziane

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Pracę od zaraz, pierwszy kontrakt na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Wynagrodzenie podstawowe + dodatki:
-120 GBP brutto / dziennie - kierowca CE
-110 GBP brutto / dziennie – kierowca C
-100 GBPbrutto / dziennie – kierowca B
• Dodatki za pracę w weekendy, święta, nadgodziny itp.
• Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej

Informacje dodatkowe

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego: K/UK/11.18 na adres:

Agnieszka.stalgo@adecco.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL

ID Oferty:82824
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z.o.o. OPL
Miejsce pracy:West Midlands, Wielka Brytania
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-12-01

Share | Dodaj do teczki