20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Kierowca kat.B

Ogłoszenie nieaktualne

Opole

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Opis stanowiska pracy:
Firma GTVBUS poszukuje kierowców z kat. B do przewozu osób na linii
Polska-Niemcy-Holandia-Belgia oraz na terenie Holandii. Transport odbywa się 9-osobowymi busami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- prawa jazdy kat. B
- doświadczenia w transporcie mile widziane międzynarodowym
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- sumienności i zaangażowania w pracy
- aktualnych badań psychotechnicznych i orzeczenia lekarskiego ( skierowanie
na badania od pracodawcy )

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
- jasne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę ) i wynagrodzenia
- 7-8 kursów w miesiącu
- nowoczesną flotę
- wsparcie dyspozytorów i działu obsługi klient

ID Oferty:78943
Pracodawca: Grand Tour Venus
Miejsce pracy:Opole, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-09-30