28 marca 2024, Czwartek

Kierowca krajowy C+E- 2200-2600Euro, podstawy niemieckiego, bezpłatny pokój

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Schwerin
Opis stanowiska:
-transport towaru na trasach lokalnych
-praca od poniedziałku do piątku
-codzienny powrót na bazę
-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę z zachowanie norm czasu pracy kierowców
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
-pracę w stabilnie finansowo firmie
-możliwość podjęcia pracy od zaraz
-bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:
-aktualne prawo jazdy C+E z kodem 95 oraz kartę kierowcy
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
-gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisując nr referencyjny E/Schwerin/plandeka/chłodnia

Nr tel.: +48 503 931 111
Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID Oferty:72082
Pracodawca: EU Workers
Miejsce pracy:Wrocław, Niemcy
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2017-09-30