24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Kierownik apteki Parczew

Ogłoszenie nieaktualne

Parczew

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich klientów apteki prywatnej poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWNIK APTEKI – PRACA!

Miejsce pracy: Parczew

Opis stanowiska:

- prowadzenie sprzedaży, obsługa klientów
- przyjmowanie towaru , zamawianie towaru
- weryfikacja recept
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki

Wymagania:

- tytuł magistra farmacji
- doświadczenie na stanowisku kierownika apteki
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- premie uznaniowe za osiągane wyniki
- przyjazną atmosferę pracy
- umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem kierownik apteki Parczew i nazwą strony, na której zostało zamieszczone ogłoszenie.

Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

ID Oferty:8276
Pracodawca: Agencja Rekrutacyjna ERTA
Miejsce pracy:Parczew, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2010-09-24