19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik Apteki- Rybnik

Ogłoszenie nieaktualne

Rybnik

Nasz Klient to spółka akcyjna działająca od kilkunastu lat z sukcesem na rynku polskim, posiada swoje apteki na terenie całej Polski. Poszukuje obecnie do swojego zespołu osobę z doświadczeniem do Rybnika na stanowisko:

Nr ref: WSK13KADR
woj. śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sprzedaży, obsługa pacjentów apteki – całościowe zarządzanie apteką,
Przyjmowanie towaru, zamawianie towaru,
Nadzór nad podległym personelem – zarządzanie zespołem,
Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług oraz obsługi Pacjenta,
Nadzór nad recepturą leków.

Wymagania

Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika apteki,
Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
Skrupulatność i odpowiedzialność,
Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy

Pracę na pełen etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców,
Rozwój zawodowy.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: s.kublik@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK13KADR

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:22812
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Rybnik, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-03-31