25 kwietnia 2024, Czwartek

Kierownik Działu ds. Regulacji Produktowych (język angielski)

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Dla Naszego Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref: WSK14PRCHB
Obowiązki :

Dbałość o poprawną formalnie, zgodną z wewnętrznymi procedurami wizję produktów i materiałów ich dotyczących , na rynku Europy i Bliskim Wschodzie,
Zapewnienie spójności działań Product Regulatory Compliance na wszystkich podległych rynkach.
Koordynowanie pracy zespołu PRC,
Współpraca z działem rozwoju produktu, (R&D), działem kontroli jakości (QA), działem marketingu, licencji, działem produkcji, prokurmentu, urzędami prawnymi etc
Zarządzanie regulacją zgodności z przepisami,
Udział w procesie rozwoju produktów,
Praca w środowisku macierzowym,
Skuteczna komunikacja w ramach zespołu wielofunkcyjnego i budowanie silnego partnerstwa z innymi jednostkami.

Wymagania

Wyksztalcenie wyższe ( chemia, biochemia, biotechnologia, technologia żywności, lub pokrewne)
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Doświadczenie w pracy w środowisku macierzowym, międzynarodowym mile widziane,
Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem,
Wiedza z zakresu regulacji prawnych na rynku UE,
Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Znajomość dodatkowego języka będzie dużym atutem,
Sprawna obsługa komputera,
Świetna organizacja pracy własnej,
Umiejętność logicznego myślenia, sprawnego rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji,
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
Zaangażowanie, samodzielność.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji
Nowoczesne środowisko pracy i narzędzia

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres
s.kublik@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 022 862 72 50.
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WSK14PRCHB

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:31845
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Badania i rozwój
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-03-31