23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik Działu Handlowego (IT)

Ogłoszenie nieaktualne

okolice Bytomia

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów – firmy z branży IT - poszukuje osoby na stanowisko:

KDH/MK/0613

Zakres obowiązków
• Nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami
• Utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami firmy
• Budowanie marki Firmy i marki produktu
• Zarządzanie pracą działu handlowego
• Prowadzenie negocjacji
• Planowanie, przygotowanie i kontrolowanie wykonania budżetu działu handlowego
• Nadzór nad realizacją warunków kontraktowych
• Bieżące analizowanie sytuacji rynkowej
• Miejsce pracy – okolice Bytomia

Wymagania

• Minimum 3–letnie doświadczenie na podobnym stanowisku managera działu handlowego/managera sprzedaży lub podobnym w branży IT
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
• Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość Kodeksu Handlowego i Ustawy o Przetargach Publicznych
• Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i zdolności interpersonalne
• Umiejętność przygotowania ofert i dokumentacji przetargowej, budowania relacji z klientami, zarządzania rentownością sprzedaży
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Oferujemy

• Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon, samochód
• Możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv z zakresem obowiązków na adres – poznan@pba.com.pl

ID Oferty:25370
Pracodawca: PBA Doradztwo Personalne
Miejsce pracy:okolice Bytomia, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-07-12