25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik działu produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Nekla

Agencja Pracy Tymczasowej Job Team Sp. z o.o. (nr licencji 7400), grupa specjalistów w dziedzinie organizacji i realizacji procedur rekrutacyjnych i administracyjnych zarówno w Polsce jak i we Francji, poszukuje dla swojego Klienta w Polsce osoby na stanowisko

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI
Miejsce pracy: NEKLA
Nr referencyjny: KDP/2014

Obowiązki:
• kierowanie oraz organizowanie pracy na dziale produkcyjnym,
• zarządzanie załogą około 100 osób,
• nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych z zachowaniem założonego poziomu kosztów i jakości,
• rozwój i doskonalenie metod i technik pracy,
• wdrażanie działań korygujących i usprawnień w podległym obszarze,
• współpraca z wszystkimi służbami zakładu w zakresie technologii, utrzymania maszyn oraz jakości,
• próby ograniczenia kosztów produkcji i jakości

Wymagania

• doświadczenie w zakresie kierowania produkcją – minimum 2 lata,
• znajomość zasad funkcjonowania systemów jakości (doświadczenie w produkcji automotive będzie dodatkowym atutem),
• znajomość technologii wulkanizacji gumy lub tworzyw sztucznych,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
• zdobycie doświadczenia w pracy w prężnie rozwijającej się firmie

Informacje dodatkowe

Oferty zawierające cv z numerem referencyjnym i podaniem nazwy stanowiska w tytule maila prosimy przesyłać na adres: praca@job-team.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)"

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID Oferty:31330
Pracodawca: Job Team Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Nekla, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-03-20