19 kwietnia 2024, Piątek

Kierownik działu technologicznego/technolog (branża metalowa)

Ogłoszenie nieaktualne

Kielce

PROSZĘ O APLIKOWANIE TYKO I WYŁĄCZNIE OSÓB SPEŁANIACYCH OCZEKIWANIA!
Zakres obowiązków:
zarządzanie działem technologicznym
współpraca z zarządem firmy pod kątem doboru parku maszynowego
szukanie innowacyjnych rozwiązań
współpraca z działami: produkcji, jakości, handlowym, z Klientami, dostawcami maszyn i narzędzi
szkolenia pracowników działu technologicznego
wsparcie dla działu handlowego (kwotowanie, określanie strategii doboru zamówień)

Wymagania

Wymagania:
doświadczenie w obróbce metali: toczenie i frezowanie
wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Obróbka metali lub Budowa Maszyn
znajomość oprogramowania CAD/CAM KONIECZNE
język angielski lub niemiecki dobry
wiedza w zakresie podstaw konstrukcji
wiedza z dziedziny materiałoznastwa
umiejętność tworzenia technologi na tokarki wielowrzecionowe, frezarki 3, 4 i 5 osiowe, w tym obróbka symultaniczna
preferowane: doświadczenie w zarządzaniu zespołem
preferowane: znajomość metodyki LEAN

Inzynierowie.com Sp. z o.o.

ID Oferty:49264
Pracodawca: Inzynierowie.com Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Kielce, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-18