24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Kierownik Działu Wtryskarek

Ogłoszenie nieaktualne

Grodzisk Mazowiecki

Nr Ref: KDW/GM/109/2017
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko: Kierownik Dział Wtryskarek

Obowiązki:
• Organizowanie i nadzorowanie produkcji na wydziale przetwórstwa tworzyw sztucznych w sposób zapewniający terminowe wykonanie planów produkcyjnych pod względem ilościowo-asortymentowym, technologicznym, jakościowym i wydajnościowym;
• Wdrażanie usprawnień procesu zarówno pod względem organizacyjnym, jak i technologicznym;
• Nadzór nad dokumentacją wydziału,
• Nadzór nad właściwą gospodarką materiałową, dążenie do optymalizacji kosztów;
• Odpowiedzialność za prawidłową eksploatację maszyn, urządzeń i form;
• Zarządzanie podległym zespołem,
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na obszarze;
• Ścisła współpraca z pozostałymi wydziałami.
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Bardzo dobra znajomość procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności technologia wtrysku, wtrysku z rozdmuchem oraz rozdmuchu);
• Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży tworzyw sztucznych;
• Bardzo dobra organizacja pracy;
• Umiejętność kierowania zespołem.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej firmie z wieloletnią tradycją, wciąż dynamicznie rozwijającej się;
• pracę pełną wyzwań w rozwojowym środowisku;
• możliwość wykorzystania swojej wiedzy i wdrażania swoich pomysłów;
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: KDW/GM/109/2017

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:76481
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Grodzisk Mazowiecki, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-10-17