19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik działu zakupów, Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Lipsk

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kierownik działu zakupów

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• dbanie o terminowe dostarczanie komponentów technicznych w procesie produkcji
• przygotowywanie i porównywanie ofert
• rozwój alternatywnych źródeł zaopatrzenia w kraju i za granicą
• wybór, ocena i wsparcie dostawców
• prowadzenie negocjacji cenowych oraz zawieranie umów ramowych
• zapewnienie dostaw części zamiennych oraz koordynacja z wyspecjalizowanymi działami
• opracowywanie zamówień oraz kontrola terminów dostaw

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie techniczne ( np. technik budowy maszyn) lub ekonomiczne
• komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego / lub i dobra znajomość jęz. angielskiego
• doświadczenie w zakresie zakupów w dziale zaopatrzenia ( techniczne części zamienne)
• pewne podejście do dostawców
• umiejętność prowadzenia negocjacji
• umiejętności potrzebne do pracy zespołowej ( asertywność, umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjną stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji
• możliwość otrzymania premii
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl w tytule "Kierownik działu zakupów technicznych".

EuropaJob

ID Oferty:83970
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Lipsk, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-01-31