28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik linii produkcyjnej- produkcja opakowań

Ogłoszenie nieaktualne

Rzeszów

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Dla naszego Klienta- firmy produkującej opakowania z tworzyw sztucznych, poszukujemy obecnie kandydatów do podjęcia pracy na w/w stanowisku. Pracownik zatrudniony jako Kierownik Linii zapewnia płynną produkcję poprzez optymalizację jakości i wydajności pracy zespołu.

Branża: Produkcja
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: okolice Lyonu

Zadania:
• nadzór nad zgodnością procesu produkcji z wewnętrznymi procedurami
• uruchamianie linii produkcyjnej wraz z operatorami maszyn
• sprawdzanie zgodności produktów i decydowanie, czy gotowy produkt można przeznaczyć do sprzedaży
• nadzór nad pracami przy konserwacji i naprawie maszyn (ścisła współpraca z operatorami i mechanikami)
• nadzór nad dokumentacją przebiegu produkcji
• kontrola jakości produktu w trakcie procesu (sprawdzanie wielkości, mieszanki materiału itp.)
• ścisła współpraca ze wszystkimi działami w firmie
• praca na dwie zmiany (6-14, 14-22)
Oferujemy:
• zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na francuską umowę o pracę (CDI)
• szkolenie wdrażające (około 6 miesięcy)
• długoterminową współpracę
• samodzielne stanowisko pozwalające na rozwój zawodowy
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• udokumentowane doświadczenie w pracy jako Kierownik linii produkcyjnej
• szeroka wiedza z zakresu procesów produkcyjnych oraz mechaniki
• znajomość wszystkich norm i procedur obowiązujących w firmie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
• mile widziana znajomość języka francuskiego
• chęć podjęcia pracy we Francji na dłużej/ na stałe
• prawo jazdy kat. B oraz własny transport
• znajomość zasad BHP
• komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/kierownik-linii-produkcyjnej-produkcja-opakowan/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86918
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Rzeszów, Francja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-07-31