23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik magazynu/ zakupowiec

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Progresso dla swojego Klienta, sieci sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik magazynu / zakupowiec
Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:
• Samodzielna koordynacja wszelkich działań w obrębie magazynu – bieżące zamówienia oraz dostawy,
• Nadzór na kompletacją zamówień,
• Wyszukiwanie nowych produktów,
• Odpowiedzialność za sprzęt oraz wyposażenie magazynu,
• Pozytywna współpraca z innymi działami firmy,
• Tworzenie dokumentacji i nadzór nad jej prawidłowością,
• Koordynacja pracy podległego zespołu,
• Raportowanie wykonania powierzonych zadań.

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,
• Wykształcenie minimum średnie - preferowane kierunkowe,
• Doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji transportu,
• Doświadczenie w kontakcie z dostawcami oraz w przygotowywaniu zamówień,
• Samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność za podjęte działania,
• Umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy własnej i innych,
• Umiejętność podejmowania decyzji,
• Znajomość systemów magazynowych,
• Mile widziana znajomość systemu handlowego COMARCH OPTIMA.

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Interesującą i samodzielną pracę,
• Możliwość rozwoju.

Informacje dodatkowe

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:65748
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-06-30