19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik Oddziału Regionalnego

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziewięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego klienta - jednego z banków poszukujemy kandydatów na stanowisko:
(miejsce pracy: Warszawa)

Obowiązki:
Tworzenie strategii rozwoju sprzedaży poszczególnych linii produktowych
Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi
Organizowanie i nadzorowanie pracy członków zespołu
Wspieranie i motywowanie zespołu
Rekrutacja i rozwój personelu
Realizacja własnych planów sprzedażowych
Nadzór nad realizacją planów finansowych i kontrola wyników finansowych jednostk

Wymagania

Gotowość do pracy mobilnej – rozwoju sieci partnerów biznesowych w podległym regionie
Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku lidera zespołu sprzedażowego w branży finansowej
Dobra znajomość lokalnego rynku finansowego
Prawo jazdy kat. B
Umiejętności negocjacyjne
Zdolności przywódcze

Oferujemy

Dużą swobodę działania
Pracę pełną wyzwań
Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system prowizyjny
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@creativecenter.pl

ID Oferty:41304
Pracodawca: Creative Center
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Bankowość
Rodzaj umowy: Kontrakt
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-12-25