28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kierownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Chróścina

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, jednego z największych zakładów produkcyjnych w branży mięsnej, poszukuje Pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK PRODUKCJI
Nr ref. KIEROWNIKPRODUKCJI/BR/0614

Opis stanowiska:
• kierowanie działem rozbioru wołowego
• nadzór nad budżetem i parametrami procesu rozbioru
• podnoszenie efektywności i wydajności procesu rozbioru
• nadzór nad pracownikami

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji, preferowany rozbiór wołowiny
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• dobra znajomość MS Office oraz HACCP
• umiejętność zarządzania zespołem
• skuteczność, wytrwałość w realizacji wyznaczonych parametrów budżetowych
• ambicja, komunikatywność, zaangażowanie
• prawo jazdy kategorii B
• chęć do zmiany miejsca zamieszkania, w przypadku osób spoza woj. dolnośląskiego

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach
• pakiet socjalny
• pakiet relokacyjny dla osób spoza woj. dolnośląskiego

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy rekrutacja(małpa)jobsplus.pl w tytule podając nr ref. : KIEROWNIKPRODUKCJI/BR/0414

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:35201
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Chróścina, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-07-31