18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Kitchen manager Dania

Ogłoszenie nieaktualne

Ringsted

Informacje

Ilość wakatów: 2
Start: kwiecień
Praca na stałe
Lokalizacja: 4100 Ringsted, wyspa Zelandia

Zakres obowiązków:
Nadzór nad przygotowywaniem potraw oraz samodzielne przyrządzanie dań,
kontrolowanie potraw przed wydaniem ich gościom,
nadzór nad zamówieniami,
zarządzanie czasem pracy pracowników w kuchni i zaplecza kuchennego,
przygotowywanie grafików dla pracowników kuchni i zaplecza kuchennego,
dbałość o porządek w strefie produkcyjnej i zapleczu kuchennym,
nadzór nad procesem technologicznymi oraz porządkiem na zapleczu oraz w chłodni i magazynach,
weryfikacja stanu zapasów i prowadzenie miesięcznych inwentaryzacji,
przestrzeganie zasad HACCP i BHP,
raportowanie do General Managera restauracji.

Wymagania

Poszukujemy osób

Znających język angielski .
Chętnych do pracy z doświadczeniem w kuchni,
Sumiennych w wykonywaniu swoich obowiązków,
ze znajomością zasad HACCP,
Uśmiechniętych, miłych, pełnych pozytywnej energii,
Posiadających wiarę w swoje umiejętności,
Z własnym samochodem,
Odpowiedzialnych i sumiennych.

Oferujemy

Oferujemy
Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 8800 PLN + 800 PLN pieniądze wakacyjne.

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS,
Stawka godzinowa 110 DKK brutto (67 PLN) + możliwość podwyżki (120 DKK) po okresie próbnym,
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
Umowę próbną na okres 3 miesięcy, następnie umowa na stałe.
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 25. 400 DKK (14 200 PLN),
Średnia ilość godzin w tygodniu: 55 , do ustalenia indywidualnie
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (5-20 km , 700 kr tygodniowo)
Obsługę administracyjną w Danii,
Chat z naszymi konsultantami pon.-pt. 8:00-19:00, sobota 16:00-19:00,

Informacje dodatkowe

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660575888
Justyna +48664764763
Aleksandra +48600657620
Grupa na facebooku
Link do strony na facebooku
Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUUPEN
Link do strony internetowej

ID Oferty:85749
Pracodawca: BPS
Miejsce pracy:Ringsted, Dania
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: 8800 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2019-06-21