20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Konsultant ds. obsługi odszkodowań - woj. śląskie.

Ogłoszenie nieaktualne

Rybnik

Posiadasz lub chciałbyś nabyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży usług odszkodowawczych? Lubisz kontakt z Klientem – cieszy Cię praca w której na co dzień spotkać można nowych ludzi, poznać ich historie – ludzi, którzy pokrzywdzeni przez los oczekują profesjonalnej pomocy ? Chciałbyś im pomóc?

Zostań naszym Pracownikiem na stanowisku:

„KONSULTANT DS. OBSŁUGI ODSZKODOWAŃ”

nr ref. 3003/SLK/P4U-KP/11 ( woj. śląskie )

Oferta dla mieszkańców:

Częstochowy, Kłobucka, Lublińca, Myszkowa, Zawiercia, Będzina, Tarnowskich Gór, Gliwic, Mikołowa, Rybnika, Katowic, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Jastrzębia Zdroju, Żor, Pszczyny, Bielsko-Białej, Cieszyna, Żywca i innych miast woj. śląskiego.

Opis stanowiska.

Do zadań Konsultanta należeć będzie:
- pierwszy kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,
- przeprowadzenie wywiadu z Klientem na temat okoliczności zdarzenia którego był uczestnikiem – na podstawie dokonanych ustaleń przedstawienie Poszkodowanemu możliwości uzyskania odszkodowania adekwatnego do odniesionych obrażeń i strat materialnych,
- podpisanie z Poszkodowanym „Umowy o dochodzenie roszczeń” i pełnomocnictw,
- zebranie i przekazanie dokumentacji do właściwego terytorialnie biura / przedstawicielstwa Kancelarii,
- systematyczne informowanie Klienta o czynnościach wykonywanych w jego sprawie.

Wymagania

- wykształcenie średnie,
- silna motywacja do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- miła aparycja.

Z uwagi na specyfikację i wymagania wykonywanego zawodu, przede wszystkim zainteresowani jesteśmy współpracą z osobami w wieku dojrzałym.

Szczególnie preferowani kandydaci: emerytowani pracownicy służb mundurowych, emerytowani nauczyciele, byli wolontariusze, byli pracownicy firm ubezpieczeniowych – oraz wszyscy inni posiadający minimum roczne doświadczenie w branży usług odszkodowawczych.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
- elastyczne godziny pracy,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych podnoszących kwalifikacje Konsultanta),
- współpracę w oparciu o umowę agencyjną, bądź też umowę zlecenie,
- możliwość rozwoju kariery zawodowej
- stały dostęp do biura Oddziału – w którym można spotykać się z Klientami, oraz zlecać sprawy do weryfikacji i zasadności ich podejmowania przez Kancelarię.

Szkolenia wprowadzające - oraz podnoszące kwalifikacje, prowadzone podczas współpracy są nieodpłatne. Nie są uzależnione od wyników Konsultanta.

Oferujemy pracę w Kancelarii o ugruntowanej pozycji i dobrej opinii – roszczenia do Towarzystw Ubezpieczeniowych opracowują prawnicy, osoby z dużą wiedzą i doświadczeniem. W celu dokładnej precyzacji kwoty roszczeń, współpracujemy z lekarzami orzecznikami o różnych specjalizacjach ( chirurg – ortopeda, neurolog, neurochirurg i Inn. ). Posiadamy możliwość reprezentacji Klientów przed sądami cywilnymi.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane współpracą - chcące wykonywać pracę przynoszącą zadowolenie nie tylko z osiąganych dochodów, ale mające na względzie przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów prosimy o przesłanie zgłoszenia / aplikacji zawierających CV i LM na adres mailowy:

rekrutacja@lex-kancelaria.pl

obligatoryjnie z adnotacją w tytule maila - 3003/SLK/P4U-KP/11

LEX Kancelaria Odszkodowawcza
Al. NMP 61/2
42-200 Częstochowa

www.lex-kancelaria.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k.

ID Oferty:11611
Pracodawca: LEX Kancelaria Odszkodowawcza sp.k.
Miejsce pracy:Rybnik, Polska
Branża: Prawo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Minimalne wynagrodzenie: 600 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 3600 zł brutto
Ilość wakatów:10
Data ważności:2011-05-31