29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Konsultant ds. rekrutacji

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Holbern Sp. z o. o. - dynamiczny rozwój firmy sprawia, że mamy zapotrzebowanie na nowe osoby, które zechcą zasilić nasz zespół. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem realizującym projekty rekrutacyjne m. in. z branży transportowej, budowlanej, przemysłowej, hotelarstwa.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• wstępna preselekcja aplikacji
• telefoniczna rekrutacja pracowników
• tłumaczenie życiorysów
• sporządzanie i publikacja ogłoszeń
• praca w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:
• możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• premie zależne od wyników
• niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy)
• pracę w miłym i młodym zespole
• wsparcie merytoryczne, wdrożenie do pracy oraz przeszkolenie

Wymagania:
• podstawowa znajomość j. niemieckiego
• dobra znajomość MS Office (Outlook, Word, Excel)
• łatwość w nawiązywaniu relacji personalnych
• samodzielność, dobra organizacja pracy
• zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres ms@holbern.pl wpisując w tytule Konsultant/07/2015
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

ID Oferty:48540
Pracodawca: Holbern
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Human Resources
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-08-07