18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Konsultant ds. Sprzedaży w systemie door to door

Ogłoszenie nieaktualne

Bytom

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

ADMIL SP. Z O.O. to dynamicznie rozwijająca się firma skoncentrowana na nowatorskim podejściu do sprzedaży w kanale call center. Stawiamy na samodzielność , pomysłowość i odpowiedzialność naszych pracowników. Jesteśmy firmą elastyczną, każdy jest traktowany indywidualnie, zapewniamy możliwość realizacji finansowej w doskonalej atmosferze.

Konsultant ds. sprzedaży w systemie „door to door”
miejsce pracy: BYTOM
nr ref.: ADM-TELE/05/10

Opis stanowiska:
• Obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
• Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług
• Udział w projektach dla największych firm telekomunikacyjnych na rynku
• Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
• Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
• Doświadczenie w kontaktach z klientami

Oferujemy

Oferujemy:
• Gruntowne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
• Możliwość pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych 9-15 lub 15-21
• Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym , nawet 15 zł /h !!!
• Wysoka prowizja za sukces (w zależności od realizowanych kampanii – nawet do 27 zł!)

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz nr referencyjnym na adres e-mail:
agnieszka.janik@admil.net.pl

ID Oferty:6143
Pracodawca: Admil Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Bytom, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2010-04-21