28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

KONSULTANT W DZIALE SPRZEDAŻY LITERATURY FACHOWEJ - SOPOT

Ogłoszenie nieaktualne

Sopot

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży drukarskiej poszukujemy:

Ze względu na realizację nowych projektów, poszukujemy Kandydatów do zatrudnienia na stanowisko:
Konsultant w dziale informacyjno- sprzedażowym

Lokalizacja: Sopot Wyścigi

Zakres Obowiązków:
- kontakt z klientem (mailowy, telefoniczny) oraz utrzymywanie dobrych relacji
- przedstawianie klientom oferty firmy- literatura fachowa
- kontakt odbywa się w oparciu o przygotowaną bazę klientów (firmy, przedsiębiorstwa, instytucje państwowe)
- przygotowywanie ofert sprzedaży dla stałych i nowych Klientów (na podstawie historii zamówień);

Wymagania:
- podstawowa umiejętność obsługi komputera, internetu oraz telefonu
- dobra dykcja
- pozytywne nastawienie
- komunikatywność
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:
- przez 6 miesiące Umowę Zlecenie ( ze składkami na NFZ oraz na emeryturę). Po 6 miesiącach przejście na Umowę o Pracę
- stawkę godzinową na początek w wysokości 13 zł/h brutto
- premie procentowe oraz premie uznaniowe
- pracę w godzinach 7:30 - 15:30 ( 8h dziennie), możliwość pracy również w wymiarze 3/4 etatu
- zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
- płatne szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@wyghr.pl z numerem ref. SOP/WYS lub o kontakt pod nr telefonu 601 885 483.

Nr ref: SOP/WYS
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71658
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Sopot, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-09-30