23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Księgowa/ Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Skarszewy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Księgowy/ Księgowa
Nr ref.: K/SKA/2015

Miejsce pracy: Skarszewy

Główne zadania:

księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
sporządzanie list płac, rozliczenia z ZUS,
bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
przygotowywanie deklaracji podatkowych,
udział w procesie przygotowania sprawozdań finansowych,
weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
uzgadnianie sald,

Wymagania w stosunku do kandydata:

wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe),
doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości w wewnętrznym dziale księgowości,
znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych,
znajomość programu Płatnik,
doskonała znajomość MS Office,
umiejętność organizacji pracy własnej,
odpowiedzialność oraz rzetelność,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Nasz klient oferuje:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
długoletnią współpracę,
dojazd z Gdańska,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres mailowy:
edyta.zamora@adecco.com

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl

ID Oferty:43638
Pracodawca: Adecco Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Skarszewy, Polska
Branża: Finanse
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-03-04