25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Księgowa / Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Dekretowanie dokumentów księgowych,
• Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS,
• Weryfikacja oraz wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
• Sporządzanie sprawozdań i analiz,
• Bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
• Księgowanie przelewów bankowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Doświadczenie w pracy na danym stanowisku, min 2 lata,
• Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
• Dobra znajomość przepisów podatkowych,
• Umiejętność planowania oraz zarządzania czasem,
• Skrupulatność, terminowość, samodzielność,
• Komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem,
• Znajomość systemu Symfonia FK

Oferujemy

• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku
• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie

Informacje dodatkowe

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres praca@progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

ID Oferty:61114
Pracodawca: Progresso
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-11-30