25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne

Pabianice

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziewięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży ogrodniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/Księgowy
Miejsce pracy: Pabianice

Obowiązki:
• Prowadzenie ksiąg rachunkowych
• Kontrola merytoryczna dokumentów źródłowych i prawidłowości operacji księgowych
• Dekretowanie, księgowanie dokumentów księgowych
• Samodzielne sporządzanie deklaracji oraz raportów
• Księgowanie faktur sprzedażowych, importowych z UE i z poza UE

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Język angielski na poziomie dobrym
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/PIT)
• Znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook)
• Skrupulatność
• Systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Interesującą pracę w dynamicznym zespole
• Miłą atmosferę, sprzyjającą współpracy i rozwojowi
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Informacje dodatkowe

Zastrzegamy iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami! Zapraszamy do rekrutacji.

ID Oferty:58855
Pracodawca: Creative Center
Miejsce pracy:Pabianice, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-09-16