19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Księgowy/ Księgowa

Ogłoszenie nieaktualne

Pruszków

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Firma budowlana poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Księgowa /Księgowy na 1/2 etatu
Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• Samodzielne prowadzenie księgowości spółki produkcyjnej,
• Pełna kontrola księgowości,
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
• Należyte i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń firmy z partnerami, instytucjami państwowymi, bankami, itp.
• Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (ZUS, US, GUS),

Wymagania
• Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych oraz kodeksu pracy
• Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy
• Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
• Zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
Oferujemy:
• odpowiedzialną i atrakcyjną pracę
• stabilne warunki zatrudnienia, bezpieczne i przyjazne warunki pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą
o ochronie danych osobowych

Wymagania

Wymagania

• Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy,
• Znajomość MS Office, w szczególności Excel,

Oferujemy

Oferujemy:

ID Oferty:82813
Pracodawca: Firma Rutkowski
Miejsce pracy:Pruszków, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-11-30